• agencja marketingowa
  • kompleksowo i profesjonalnie

KREACJA / DTPPOLIGRAFIAPROMOCJE SPRZEDAŻYDIGITAL

ZAPRASZAMY DALEJ

O nas

Profesjonalny i sympatyczny zespół

kreatywnych, rzetelnych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży reklamowej i wysokimi kompetencjami w realizacji projektów o różnym poziomie zaawansowania.

 

Ponad 10 lat doświadczenia
w tworzeniu naszej pozycji rynkowej realizując projekty reklamowe jak również trade marketingowe.

 

Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów

reklamowych i trade marketingowych dla klientów stawiających wysokie wymagania i powszechnie znanych marek zarówno w kraju jak i za granicą.

Oferta

 

KREACJA /DTP

Zapewniamy kompleksowe usługi w dziedzinach takich jak: projektowanie graficzne i kreacja grafiki oraz skład DTP w tym profesjonalne przygotowanie do druku. Nasz dział kreatywny zaprojektuje pełną identyfikację wizualną marki, serię opakowań oraz katalog produktowy.

 

DRUK MATERIAŁÓW 

Zajmiemy się produkcją materiałów wspomagających sprzedaż. Jesteśmy gotowi do realizacji najbardziej kreatywnych rozwiązań. Produkcja materiałów POS w naszej firmie oznacza elastyczność oraz nowatorskie podejście do wdrażania zarówno standardowych jak i niestandardowych kampanii.


PROMOCJE SPRZEDAŻY

Kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem akcji  (konkursu konsumenckiego, loterii, programu motywacyjnego) od jej wymyślenia, analizę prawną i podatkową, poprzez kreację i produkcje materiałów, pełną logistykę aż do raportu końcowego.


DIGITAL

Tworzymy nowoczesne rozwiązania mobilne w połączeniu z działaniami w Internecie oraz off-line. Prowadzimy kompleksową obsługę social media w takich kanałach jak Facebook, Instagram oraz YouTube. Organizujemy akcje z blogerami. Zaprojektujemy dla Ciebie aplikacje mobilną na wybrany system iOS, Android, Windows Phone. Od podstaw stworzymy nowoczesną responsywną stronę www, która będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Portfolio

Klienci

Firmy i marki, które nam zaufały.

Kontakt

AKON Marketing Partners
ul. Krasickiego 51/1, 02-608 Warszawa
KRS: 0000223014
REGON: 015886414
NIP: 5213319308

Tel. 22 854 10 15
e-mail: akon@akon-mp.pl
FORMULARZ KONTAKTOWY

Konkursy